Výsledky hledání pro výraz Nokia mobily tlačítkové véčko

Pokračování výsledků hledání

 • Mobilní telefony WiFi - Heureka.cz

  Heureka.cz vám poradí jak vybírat Mobilní telefony. ...Špičkově vybavená Nokia N8-00 má pevnou konstrukci, tělo z kovového korpusu a skleněný displej.
  Přejít na stránku

 • Testy mobilů - MobilMania.cz

  Samsung C3560: véčka jsou dnes vzácná [recenze]. Když chcete véčko, nemáte dnes příliš na výběr. Zkuste Samsung C3560 ... Smartphony | Symbian | Nokia | Testy mobilů... Má skvělý displej, HDMI a hlavně tlačítkovoučtyřřadou klávesnici.
  Přejít na stránku

 • Nokia začínala papírem, Samsung nudlemi ... - Mobil.cz - iDNES.cz

  21. červen 2012 ... Na trůnu největšího světového výrobce mobilů došlo nedávno ke střídání. Korejský Samsung po letech usilovné práce předstihl finskou Nokii. ... představuje svůj první (a první korejský) tlačítkový telefon s řadou moderních funkcí. ... Následuje véčko SCH-800 z konce roku 1998, které Samsung považuje za ...
  Přejít na stránku

Protivná blondýna: Vraťte mi blbé telefony

23. duben 2012 ... Jako svuj vlastní mám starší véčko s tlačítky od nokie v barvě purple a miluju .... Jen Nokia nabízí momentálně 6 modelů tlačítkových mobilů;) Já ...
Přejít na stránku

Články - Český-mobil.cz

Nokia plnila titulky na letošním veletrhu mobilních zařízení v Barceloně především ... Již brzy budeme mít možnost zakoupit si nové véčko od Samsungu, nový ... kolem displeje,klávesnice,zadní kryt,tlačítkový panel a prstýnek na sluchátkách.
Přejít na stránku

Výsledky hledání můžete okomentovat

K těmto výsledkům zatím nejsou žádné příspěvky.

Přidat komentář

Pro odeslání komentáře se prosím přihlaste. Prihlasit se pres FB

Výsledky hledání ostatních uživatelů Internetu na zadaný výraz Nokia mobily tlačítkové véčko